Mariie Tekstiilid e-poes müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes koos käibemaksuga. Kauba maksumusele lisandub postikulu. Juhul, kui ostusumma on 25 eurot ja rohkem, siis postikulu ei lisandu.

Kõik müügis  olevad tooted on laos olemas. Kui kaup on tellitav, on tal alati juures vastav märge. Kui lao- või arvestusvea tõttu peaks siiski juhtuma, et kaupa pole laos, siis pakume Kliendile samaväärset toodet või maksame raha tagasi, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul.

Enne toote ostukorvi lisamist palun vaadake üle korralikult toote iseloomustus, nagu mõõdud, värv, kogus jne. Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule “Kassasse”.

Tellimuse vormistamise lehel kontrollige, et kõik andmed oleksid õiged, nimi, paki kättesaamise aadress.Seejärel saate valida kauba kättetoimetamise ja makseviisi.Praegusel hetkel pakume maksevõimalust pangalinkide abil.

Peale tellimuse kinnitamist saadetakse Kliendi e-posti aadressile tellimuse kinnitus.

Maksmisel tuleb kontrollida kõikide andmete õigsust ning selgitusse märkida tellimuse number. Kaup väljastatakse alles siis, kui kauba eest on tasutud 100%.Kauba paneme teele 1-5 päeva jooksul (tavaliselt samal või järgmisel päeval) peale makse laekumist. Arve saadame koos kaubaga.