Üldtingimused.

Käesolevad lepingutingimused kehtivad Oü Marella BG (edaspidi Müüja) ja Tellija (edaspidi Kliendi) vahel  Mariie Tekstiilid internetipoes aadressiga www.mariietekstiilid.ee.

Kliendi tellitud kaupade ostu-müügi tellimuslepingud kaupade suhtes loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Kliendi poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt.

Ostujuhend ja tasumine.

Mariie Tekstiilid e-poes müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes koos käibemaksuga.  Kauba maksumusele lisandub postikulu.

Kõik müügis olevad tooted on laos olemas . Kui kaup on tellitav, on tal alati juures vastav märge. Kui lao- või arvestusvea tõttu peaks siiski juhtuma, et kaupa pole laos, siis pakume Kliendile samaväärset toodet või maksame raha koheselt tagasi, kuid mitte hiljemalt kui 5 tööpäeva jooksul.

Enne toote ostukorvi lisamist palun vaadake üle korralikult toote iseloomustus, nagu mõõdud, värv, kaal, kogus jne. Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule „Kassasse“.

Tellimuse vormistamise lehel kontrollige, et paki kättesaamise aadress oleks õige. Seejärel saate valida kauba kättetoimetamise   ja makseviisi. Praegusel hetkel pakume  maksevõimalust pangalinkide abil.

Peale tellimuse kinnitamist saadetakse Kliendi e-posti aadressile tellimuse kinnitus.

Maksmisel tuleb kontrollida kõikide andmete õigsust ning selgitusse märkida tellimuse number. Kaup väljastatakse alles siis, kui kauba eest on tasutud 100%.  Kauba paneme teele 1-5 päeva jooksul peale makse laekumist, koos kaubaga saadame ka arve.

Toote tagastamine ja vahetamine.

Kui kaup mingil põhjusel ei sobi või ei vasta Teie ootustele, siis on Teil õigus see tagastada 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Toote tagastamiseks tuleb esitada taotlus e-maili aadressile info@mariietekstiilid.ee, kus on ära toodud järgmine info: tagastatav toode, tellimuse number ning arveldusarve kuhu raha tagasi kanda. Teavitus tuleb saata 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Tagastatav kaup peab olema kahjustamata, kasutamata, siltidega ning originaalpakendis. Kaasas peab olema kõik algselt komplekti kuulunu. Tagastatavale kaubale peab olema lisatud ostuarve.

Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Tellija arveldusarvele 14 päeva jooksul alates kauba tagasi jõudmisest.

Tagastamisega kaasnevad transpordikulud katab Klient (v.a. juhul, kui tagastamisele kuuluv toode on defektne)

Tagastamisele ei kuulu kohaletoimetamise eest tasutud summad.

Kui Klient soovib tagastatava toote vahetada mõne teise toote vastu, tasub Klient tagastava toote eest postikulu.

Ootamatu defekti ilmnemisel peab Klient hiljemalt 14 päeva jooksul peale defekti ilmnemist saatma vastavasisulise teate esimesel võimalusel elektronpostiaadressile info@mariietekstiilid.ee. Ilma mõjuva põhjuseta nimetatud tähtajal ilmnenud defekti kohta mitte teatamise korral ei ole Kliendil õigus  nõuda toote parandamist ega vahetamist. Saadetav teade peab sisaldama arve koopiat, kliendi nime ja kontaktandmeid, kaebuse esitamise kuupäeva.

Marella BG OÜ ei vastuta: – kliendi süül toote halvenemise/kahjustumise eest; – defekti eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise ja hooldamise tagajärjel; – toote loomuliku füüsilise kulumise eest selle tavalise kasutamise korral.

Privaatsus ja andmekaitse.

Ostmine meie lehel on turvaline. Kliendi andmete privaatsus ja turvalisus on meile väga olulised. Kogume ja kasutame üksnes andmeid, mis on vajalikud meie klientide poolt esitatud tellimuste täitmiseks. Me ei edasta Kliendi andmeid ühelegi kolmandale osapoolele, välja arvatud juhul, kui see on vajalik meie teenuste osutamiseks või kui seadus selleks kohustab.

Kliendil on õigus nõuda oma andmete kustutamist Mariie Tekstiilid e-poe andmebaasist.

Müüja õigused ja kohustused.

Marella BG OÜ jätab endale õiguse korrigeerida müügihindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

Müüja ei vastuta mistahes Müüjast mitte olenevate tehniliste probleemide tõttu (e-poe kasutamise tõrked) Kliendile tekkiva võimaliku kahju eest (nagu hilisem toodete kättesaamine, hilinenud tellimuse kinnitus jne).

Mariie Tekstiilid E-poe lepingutingimustes ja ostu-müügi tellimuslepingutes on arvestatud Eesti Vabariigi seadusandlust.

Kõik erimeelsused püütakse lahendada kliendi huve silmas pidades läbirääkimiste teel, et leida parim võimalik lahendus.

Kõikidele ostudele kehtib “Raha tagasi” garantii:

  • Kui kaup mingil põhjusel ei sobi või ei vasta Teie ootustele, siis on Teil õigus see tagastada 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
  • Toote tagastamiseks tuleb esitada taotlus e-maili aadressile info@mariietekstiilid.ee, kus on ära toodud järgmine info: tagastatav toode, tellimuse number ning arveldusarve kuhu raha tagasi kanda. Teavitus tuleb saata 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata, originaalpakendis ning kaasas olevate siltidega. Kaasas peab olema kõik algselt komplekti kuulunu. Tagastatavale kaubale peab olema lisatud ostuarve.
  • Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Tellija arveldusarvele 14 päeva jooksul alates kauba tagasi jõudmisest.
  • Tagastamisega kaasnevad transpordikulud katab ostja (v.a. juhul, kui tagastamisele kuuluv toode on defektne).
  • Tagastamisele ei kuulu kohaletoimetamise eest tasutud summad.
  • Vajadusel lisainfo telefonil +3725179529 või info@mariietekstiilid.ee